KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 8747312
nr 874 7312
Pasteller
1 par, blomstilleben, signerad. , 43x31
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:47:27
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.600 kr
2.600 kr